Pathred Bleach PBF Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album
 Ogłoszenie 

Zapraszam do wzięcia udziału w pozafabularnej -> sesji osadzonej w settingu wikingów

Poprzedni temat :: Następny temat
Mieszkanie Shina Oto
Autor Wiadomość
Shin Oto
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-26, 19:23   Mieszkanie Shina Oto  

Pokój znajdujący się w samym sercu części mieszkalnej VI Oddziału. Wejście do niego okupione jest wdrapaniem się po schodach na drugie piętro. Wnętrze zdobione jest wieloma półkami na których leży ogromna liczba książek tak chętnie czytanych przez Shina. Na środku dekoracyjny dywan zaś na ścianie obrazy malowane przez Oto w nieprzespane noce. W pokoju łóżko dwuosobowe w razie nieoczekiwanej wizyty oraz wygodna kanapa służąca do odprężenia się po ciężkim dniu. Nieopodal znajduję się kuchnia której zapachy wpadają przez okno Shina wychodzące na zielone tereny naszego oddziału na których często można dostrzec wiele osobistości znanych w całej społeczności dusz. Taras z małym grillem który ułatwia życie fundując nam niesamowicie przygotowane dania w niewielkim czasie!

Lita Solitario
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 13:53     

Dziewczyna szła powoli przez korytarz. Została przeniesiona do VI dywizji, gdyż w IV zbyt się leniła. Zaczęła się wspinać się powoli po schodach. Właściwie to nie była pewna, gdzie znajduje się jej mieszkanie. Właściwie mało ją to obchodziło. Metodę prób i błędów uznała za najlepszą. W końcu jej charakter jej na to pozwalał. Wdrapała się na drugie piętro, po czym rozejrzała wkoło. Było tam sporo drzwi. Na chybił trafił wybrała jedne z nich. Stanęła przed nimi poprawiła kilkoma ruchami fryzurę(mógł się w końcu trafić ktoś interesujący) oraz ułożyła lepiej ubranie. Podniosła rękę i zapukała spokojnie. W głowie zaczęła szybko układać myśli, żeby nie wypaść głupio. Bądź co bądź, lepiej jakoś dobrze wypaść w oczach nowej dywizji.

Shin Oto
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 14:07     

Drzwi otworzył jej wysoki i przystojny aczkolwiek stonowany amant. Był nim mieszkający w tym pokoju 6 oficer VI Dywizji Shin Oto. Jego oczom ukazała się prześliczna dziewczyna z błyszczącymi oczami wpatrzonymi w niego. Shin był lekko skołowany gdyż czytając swą kolejną książkę nie spodziewał się wizyty. Tym bardziej,że nie jest on zbyt popularny w kuluarach swojej dywizji było to jednak dla niego ciekawe czego chciała ta dama. W jego progach od lat nie było kobiety czuł się więc lekko stremowany i zobowiązany do nawiązania rozmowy po chwili oswajając się z sytuacją z jego ust wypłynęło pewne zdanie
-Witaj nieznajoma cóż cię do mnie sprowadza ?

Głos jego w tym momencie był przepełniony aurą męskości i samczości wirującą od niego od kilku metrów!
Ostatnio zmieniony przez Shin Oto 2012-01-27, 22:11, w całości zmieniany 2 razy  

Lita Solitario
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 14:22     

Dziewczyna, w przeciwieństwie do chłopaka nie była ani trochę skołowana. Wiedziała dokładnie jak ma się zachować.
-Hej. Wybacz to najście, chyba pomyliłam mieszkania. Dopiero co mnie przenieśli do tej dywizji. Swoją drogą, nazywam się Lita. Lita Solitario. Tak jak mówiłam, trafiłam tutaj z IV dywizji. - powiedziała spokojnie. Miała łagodny, jedwabisty głos. Uśmiechnęła się lekko do mężczyzny. Zaintrygował ją. Blond włosy i, co ją zadziwiło, oczy niemal takiego samego koloru. Spoglądał na nią przez okulary. Jego głos jakby zachęcał ją do rozmowy. Opływał męskością, co również ją zainteresowało. Podejrzewała, że chłopak odpowiednio dobrał barwę i ton do tej rozmowy. Nie chciał on chyba kończyć zbyt szybko tej rozmowy.
Może mi się dziś poszczęści i będę mogła się zabawić-pomyślała. Ostatnim razem facet przy niej zemdlał. Liczyła, że ta sytuacja się więcej nie powtórzy. W końcu to nie sprzyjałoby jej celom. Jeszcze większym szczęściem byłaby wysoka funkcja blondyna. Wtedy na pewno próbowałaby go wykorzystać.

Shin Oto
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 14:30     

Na twarzy Shina pojawił się uśmiech który po chwili zniknął tak aby nie zostać zauważony. Był zainteresowany dalszą rozmową z nieznaną mu dotąd kobietą o imieniu Lita,by nie zejść z tematu rozmowy Shin postanowił zaprosić dziewczynę do środka swego mieszkania
-Nazywam się Shin Oto i jestem 6 oficerem VI dywizji. Może wejdziesz na herbatę gdyż czuję,że za moment wiatr rozszaleje się na dobre
Po chwili słowa wydały mu się durne i przejął się tym jak wypadł w oczach nowo poznanej koleżanki. Nic jednak nie mogło pójść mu,źle ponieważ przeczytał niejedną książkę o kontaktach damsko-męskich oraz wiele romansów. Dzięki swojej wiedzy zaczynał czuć się coraz pewnej a jego ciało rozpierała duma. Czuł,że to może być początek nowej przyjaźni a może czegoś więcej w końcu był gotowy na ciekawe doświadczenia...
Ostatnio zmieniony przez Shin Oto 2012-01-27, 22:12, w całości zmieniany 2 razy  

Lita Solitario
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 17:14     

-Bardzo chętnie- odpowiedziała dziewczyna i weszła powoli do mieszkania. Rozejrzała się zaciekawiona. Na półkach leżało sporo książek. To zdecydowanie rzuciło jej się w oczy.
- Sporo czytasz... aż głupio się przyznawać, ale ja nigdy nie lubiłam książek. Nudziły mnie-powiedziała dziewczyna starając się jakoś rozkręcić rozmowę. Uświadomiła sobie dopiero po chwili jeden problem.
-Jak mam się do ciebie zwracać? Nie przedstawiłeś się jeszcze-powiedziała i uśmiechnęła się lekko. Nie chcąc jednak pozostawić chłopaka w niezręcznej sytuacji, ciągnęła wypowiedź.
-Swoją drogą, piękne są te obrazy. Sam je malujesz?-zapytała przyglądając się im. Mówiła to, co się rzadko zdarzało, całkiem szczerze. Postanowiła zachować się jak większość ludzi. Trzymała ręce z przodu, splecione w nadgarstkach. Uśmiechnęła się nieśmiało, udając zakłopotanie.

Shin Oto
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 18:11     

Oboje znaleźli się w niewielkim zakłopotaniu jednak by szybko z niego wyjść chłopak sprytnie odpowiedział na pytanie zadane przez dopiero poznaną damę.
-Obrazy maluje w nieprzespane noce które często mi się zdarzają może czasem wpadniesz wieczorem i umilisz mi ten czas
Na twarzy Shina pojawiły się rumieńce widać było że dziewczyna także zawstydziła się odpowiedzą przystojnego i odważnego w swych słowach oficera. Atmosfera w pokoju rozgrzała się do czerwoności niczym piec załadowany węglem a jego gęstość niemalże rozrywała ściany. Nagle chłopak nie chcąc wywołać wilka z lasu spokojnym i stonowanym głosem sprostował
-Żartowałem! Mam nadzieję,że cię nie obraziłem?
Shinowi dopisywał humor a w jego głowie tłoczyły się pomysły z ciekawymi zdaniami budowanymi do tego by nawiązać bliższą przyjaźń z tą śliczną dziewczyną nie chciał tego zepsuć już za pierwszym razem.

Markus Ronald Lüwe 
Protector Primus Mundi

Stanowisko: Przywódca Fullbringerów
Ressurection: 28
Aspekt Śmierci: Markus Ronald Lüwe
Wysłany: 2012-01-27, 18:35     

MG MODE

Shin mógł uważać się pod pewnym względem za szczęśliwca. Z dość kłopotliwej sytuacji, którą sam zainicjował uratowało go głośne pukanie do drzwi. Chwilę później nie czekając na reakcję gospodarza do środka pomieszczenia wbiegł zdyszany dywizjonista. Gdy zobaczył dziewczynę zmieszał się na chwilę, ale dość szybko się opanował i powiedział:
-Przepraszam za najście, ale Sanseki (3 oficer) wydał polecenie, aby udał się pan do Rukongai na wskazany adres - mówiąc to wręczył mężczyźnie zwitek papieru i zbadał miejsce zabójstwa oraz sporządził raport. Podobno - tu ściszył głos - było to bardzo nietypowe morderstwo. Jeśli Pan chce może Pan zabrać ze sobą odział dywizjonistów. Czy mam przygotować drużynę patrolową?
Ekwipunek/Wynalazki:
Robur de Corpore - 2szt

"Ja nie mam wrogów. To Fullbringerzy mają wielu wrogów." - M. R. Lüwe
"I want victory. But not because the opponent is weak."
"Fighting a hundred batlles doesn't mean winning a hundred victories"
"I am not impatient. But since there is an opportunity, then it must be made full use of." - Reinhard von Lohengramm

"Mam silne przekonanie, że lepiej jest być gwałtownym niż oględnym, gdyż szczęście jest jak kobieta, którą trzeba koniecznie bić i dręczyć, aby ją posiąść; i tacy, którzy to czynią, zwyciężają łatwiej niż ci, którzy postępują oględnie."- N. Machiavelli
"Sprawiedliwą bowiem jest wojna dla tych, dla których jest konieczna, i błogosławiony jest oręż, jeśli tylko w nim cała spoczywa nadzieja."- Liwiusz
"Naród odradza się tylko w kąpieli z krwi" - D. Diderot
"Umiesz liczyć, licz na siebie. Twoje szczęście innych j_ _ _ e" - anonim

Main Theme

Karta Postaci

Ostatnio zmieniony przez Markus Ronald Lüwe 2012-01-27, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

Shin Oto
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 19:04     

W chwili wręczenia przez dywizjonistę papierów dotyczących zbrodni atmosfera w mieszkaniu natychmiast zgęstniała i stała się delikatnie mówiąc poważna. Shin nie mógł już żartować z rzeczy o tak poważnej wadze dlatego też szybko odpowiedział
-Przygotuj drużynę patrolową tylko migiem. Lita ty także idziesz z nami!Nie mamy ani jednej chwili do stracenia!

Lita Solitario
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 19:29     

Dziewczyna przygryzła wargę. Los postanowił się z nią zabawić. Przybrała poważną minę. Wysłuchała dywizjonisty i zaklęła cicho pod nosem. Ewidentnie nie współgrało to z jej planami.
Na dodatek mężczyzna nie miał chyba zamiaru się przedstawić. Postanowiła nie zawracać mu tym głowy, mogła o to poprosić później. Właściwie to już chciała wyjść, ulotnić się z mieszkania. Atmosfera niebezpiecznie zgęstniała i spoważniała. A to nie sprzyjało romansom.
Słysząc jednak rozkaz, bo tak to zinterpretowała, nie miała większego wyboru. Musiała iść. Westchnęła tylko bezgłośnie i wyszła z mieszkania
[zt]

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach