Pathred Bleach PBF Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album
 Ogłoszenie 

Zapraszam do wzięcia udziału w pozafabularnej -> sesji osadzonej w settingu wikingów

Poprzedni temat :: Następny temat
Świątynia Słońca
Autor Wiadomość
Alayia
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-19, 20:31     

- Starcze, jeżeli mam możliwość wyboru to jedyna słuszna dla mnie broń to mój miecz. Nie będę mogła go wyzwolić ale nadal jest on bronią białą. Jeżeli nie masz nic przeciwko chce wybrać miejsce walki, plac przed świątynią. – pewność siebie towarzyszyła mi odkąd dowiedziałam się kim będzie mój przeciwnik. Nie było to z powodu wieku czy jego postury. Na pewno był silny, wytrzymały i zręczny. Jedynie taktyka jaką opracuję powinna spowodować iż pojedynek który stoczę będzie moją wygraną a nie klęską. Mężczyzna jeszcze nie wiedział o oczach, które zmieniały barwę do tego o przeżyciach, które spowodowały iż odzyskałam potężne zasoby mojej energii witalnej. Dokończyłam posiłek i grzecznie podziękowałam. Wstałam od stołu chcąc przejść na podwórze gdzie miała stoczyć się ostateczna bitwa. Ostatnie słowa od mojego zabójcy jakie usłyszałam to „obrona”.
- Serdecznie zapraszam na pojedynek. - mój głos przycichł, skupiałam się. To było mi teraz jak najbardziej potrzebne. Miałam do kogo wracać i dla kogo żyć więc miałam tylko jeden cel, wygrać ten pojedynek albo zdobyć tyle blizn ile mi się uda i również wygrać pojedynek. Oczekiwałam na starca, mógł zaatakować pierwszy. Chciałam poznać jego możliwości. Wyjęłam swój miecz i przygotowałam się do obrony. Zielona, kulka mojego wybranka delikatnie powiewała na wietrze. Skupiłam się na słuchu, węchu tak jak mnie tego nauczył.

Odpowiedz do tematu