Pathred Bleach PBF Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album
 Ogłoszenie 

Zapraszam do wzięcia udziału w pozafabularnej -> sesji osadzonej w settingu wikingów

Poprzedni temat :: Następny temat
Kwatera Alessio
Autor Wiadomość
Alessio 
Rise in Revolution!

Stanowisko: II Espada
Ressurection: Shino Yobidashi
Aspekt Śmierci: Zemsta
Wysłany: 2012-02-15, 17:56   Kwatera Alessio  

Niewielka komnata z białymi ścianami. Do pomieszczenia wpadają promienie słońca przez dużą dziurę w ścianie, służącej za okno. Łóżko znajduje się pod jedną ze ścian. Zaś na przeciwnej ścianie wisi ogromna mapa Rzymu, miasta które fascynuje lokatora. Samo pomieszczenie sprawia wrażenie pustego, z powodu niewielkiej ilości mebli. Oprócz pryczy znajduje się tu jeszcze biurko z krzesłem, a obok regał z wielką ilością starych i podniszczonych książek. Zbiór gromadzony od początku przybycia do Las Nochesm, zawiera rękopisy z czasów starożytnego cesarstwa Rzymskiego. Jest jeszcze stary, ale jakże wygodny fotel w którym Alessio lubi spędzać godziny na czytaniu. Podłoga jest wykonana z marmurowych płyt, które tworzą niesamowite wzory.

Alessio podniósł się ociężale z łóżka i wyjrzał na ciągnącą się pustynie za oknem. "Aż trudno uwierzyć, że zostałem członkiem Espady. Teraz mam szansę przywrócić dawną świetność Arrancarów. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe, że się troch spóźnię na spotkanie. Jeszcze się nie przyzwyczaiłem do mojej nowej komnaty. Nie ma co dłużej zwlekać. Czas się dowiedzieć o czym tam dyskutują..." Odwrócił się i złączył ręce za plecami. Skierował się w stronę drzwi i opuścił pomieszczenie

z/t

Bazowe reiatsu: 53 (+35)
Aktualne reiatsu: 53
Kolor reiatsu: Czarno-biały
Stan zdrowia: Zdrowy
Aspekt śmierci: Zemsta
Umiejętności Legendarne:
*Twardsze Hierro

Battle Theme|Alessio Theme|Ressurection Theme|Sad Theme
"Ci, którzy nie potrafią pogodzić się z samym sobą, są skazani na porażkę.
Tak jak niegdyś ja."

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i usiąść na laurach to klęska." - J.Piłsudski

Ostatnio zmieniony przez Alessio 2012-06-15, 21:33, w całości zmieniany 2 razy  

Alessio 
Rise in Revolution!

Wysłany: 2012-06-03, 01:09     

Drzwi do komnaty się otworzyły i stanął w nich Alessio, a u jego boku Nieve. Wydawało mu się, że minęła niezliczoną ilość czasu, od jego ostatniej wizyty w tym pomieszczeniu. Rzadko tu bywał mając na głowie ważniejsze sprawy. Jednak teraz była to konieczność. Był to ostatni przystanek przed wyruszeniem do świata żywych. Prawdziwa walka miała się rozpocząć już wkrótce.
-Każdy pragnie władzy. – przemówił w końcu do swojego Fracciona, kierując się do szafy. [/b] – Może nie odczuwasz tego tak bardzo jak inni, ale nieświadomie również do tego dążysz. Możesz wiele mówić, ale kto może wiedzieć, czy nie planujesz wbić mi miecza w plecy?[/b] – uśmiechnął się do niej szyderczo. Nie ufał nikomu. Nikogo nie darzył żadnym uczuciem. To była droga wybrana przez niego samego.
Otworzył szafę, by wyciągnąć z niej nowe ubranie. Lekko poniszczone i pobrudzone, które miał na sobie nie nadawało się do niczego. Gdy zmieniał szaty, w między czasie do pomieszczenia wpadł jeden z Numerosów Medyków, który miał uleczyć jego rany. Alessio wygodnie rozsiadł się na swoim fotelu i pozwolił mu pracować. Jego ręka była w fatalnym stanie, jednak nie był to żaden problem dla jego lekarza.
-Już niedługo się zabawimy, Nieve. Całe miasto zostanie unicestwione. Pozwolę Ci się rozerwać, a sam będę obserwował z odległości. Jeśli nadejdzie taka potrzeba to Ci pomogę. Jednak postaraj się, żeby do tego nie doszło, bo kara będzie sroga. Udowodnisz ile naprawdę jesteś warta. W moim świecie nie ma miejsca dla słabeuszy.
Jedyne co sprawiało mu przyjemność było zadawanie cierpienia innym, oraz rozmowa z Nieve. Jako jedyna rozumiała go świetnie. Nie mógł jednak zdradzić swoich prawdziwych uczuć. Stracił by wtedy pozycje bezlitosnego Espady. Zamknął oczy i czekał, aż jego ramię zostanie wyleczone.
-Już wkrótce wiele się zmieni w Las Noches. Nie mogę Ci zdradzić wszystkich szczegółów. Mój plan jest doskonały i lepiej, żeby nikt go nie poznał. Przygotuj się do naszej podróży. Po opuszczeniu tego pomieszczenia nie będzie już odwrotu.
„Zbyt spoufalasz się z tą dziewczyną! Powinieneś ją zabić, by udowodnić sobie, że wciąż jesteś potężny. Miękniesz z każdym dniem! Musisz być bezwzględny, pamiętaj o tym! Zabijaj bez skrupułów każdego kto stanie Ci na drodze.”

Umiejętności Legendarne:
*Twardsze Hierro

Tak jak niegdyś ja."

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i usiąść na laurach to klęska." - J.Piłsudski

Nieve Reina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-10, 02:28     

- Władza jest problematyczna, Alessio-sama. Ja potrzebuję od czasu do czasu się rozerwać, lubię leniuchować. Z resztą znasz mnie,
Ani trochę nie skrępowana patrzyła sobie jak Alessio się przebiera, zupełnie jakby obcy był jej wstyd. Nawet nie próbowała ukrywać tego, że cieszy oczy tymi widokami. Nieve znała jednak granicę. Gdy Alessio chciał zniszczenia, oznaczało to, że najwyższa pora aby Nieve rozpoczęła demolkę. Zasadniczo, to jak chętnie i często używała Cero dość szybko dawało obraz Rzymu po tym, jak Nieve dostanie zadanie pogrążenia go w chaosie.
- Zasadniczo, to dlaczego nie zaostrzymy konfliktów w świecie Ludzi po prostu? Stany Zjednoczone i Rosja na każdym kroku są gotowe się pogryźć. Dwie największe potęgi ekonomiczno-militarne świata żywych. Jakby zniszczyć Waszyngton i zwalić to na Rosję, po czym wywołać efekt "zemsty" USA moglibyśmy wywołać wojnę nuklearną. Shinigami mieliby pełne ręce roboty, bo ich znaczne ilości wysłanoby do zbierania dusz. W jednym uderzeniu zniszczyć im niemal wszystkie pionki, co elitę stawia w niezręcznej sytuacji.

Alessio 
Rise in Revolution!

Wysłany: 2012-06-15, 22:03     

Z każdą sekundą zbliżała się chwila zagłady dla Rzymu. A wszystko zależało tylko i wyłącznie od niego. W jego ręku już wkrótce znajdzie się los kilku milionów Włochów. Cieszył się niezmiernie na samą tylko myśl o tym. Jednak to nie będzie żadne wyzwanie, a jedynie zwykła rozrywka. Jaki opór mogą stawić ludzie o znikomym reiatsu? Istnieje jednak cień szansy, że trafi się ktoś wyjątkowy, a wtedy zrobi się ciekawie. Tak bardzo chciałby spróbować swoich sił w walce z kimś na poziomie kapitana. Potraktowałby to jako próbę, którą musi przejść, jeśli ma przejąć władze w Hueco Mundo. Postawił sobie wysokie wymagania, jednak od zawsze dawał z siebie wszystko, by osiągnąć swój cel.
Tercera spojrzał wzrokiem bez wyrazu na swojego fracciona. Dostrzec można było jednak, gdzieś głęboko ukrytą radość. Starał się jednak ukryć wszelkie emocje. Twarz przybrała poważny wyraz.
-Sądzisz, że to taki świetny pomysł? Nie zaprzeczę, jednak gdzie jest nasze miejsce w nim? Gdzie przyjemność z osobistego odbierania życia? To wspaniałe uczucie, towarzyszące zabijaniu tysięcy osób? Nie mówię, że powinniśmy się kierować takimi błahymi zwierzęcymi popędami, jednak czasem możemy sprawić sobie taką rozrywkę. Nie chodzi o to, by wybić ludzkość doszczętnie, a tylko o to, by pokazać shinigami, że jesteśmy od nich potężniejsi. Przestraszyć ich, a ostatecznie unicestwić. Jednak jaki będzie nasz cel później? Gdy już wszyscy zginą? Co się z nami wtedy stanie? – Nikt jeszcze nie poznał odpowiedzi na to pytanie, bo te dwa odmienne byty współistniały od samych początków. Zawsze ze sobą walczyły, jednak nigdy nikt nie zyskał przewagi w tym odwiecznym starciu.
Wolnym krokiem podszedł do Nieve i stanął tuż przed nią. Spojrzał jej w oczy i uśmiechnął się w swój charakterystyczny sposób. Dzieliło ich zaledwie kilka centymetrów.
-Nie traćmy więcej czasu. Romantyczny Rzym czeka na naszą wizytę. Sądzisz, że sprawią nam godne powitanie? – jego uśmiech zmienił i się w nieco życzliwszy. Była jedyną osobą, której okazywał znikome oznaki ciepła.
Odwrócił się i machnął ręką. Przed nim otworzyła się czarna otchłań. Wrota łączące dwa światy. Świat Żywych od Hueco Mundo. Wyjście znajdowało się dokładnie kilkadziesiąt metrów nad sercem Rzymu. Chwile miasta wydawały się być już policzone.
-Ruszmy. – rzucił do Nieve, lekko obracając głowę, po czym zrobił krok do przodu i zniknął. Jego energia duchowa, była już nie do wyczucia dla mieszkańców Las Noches.

z/t

Umiejętności Legendarne:
*Twardsze Hierro

Tak jak niegdyś ja."

Nieve Reina
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-23, 08:06     

- Nikt nie zna mnie tak dobrze jak ty, mój Panie. Wiesz więc dobrze, że nie należę do jakoś szczególnie krwiożerczych. Nie ciągnę przyjemnościa z odbierania życia. Traktuję to jak swoją pracę. Robię to nie zastanawiając się czy to lubię, czy nienawidzę. Ważne, że tak długo, jak długo moje umiejętności są ci przydatne, nie zostawisz mnie. Nawet jeśli patrzysz na mnie jak narzędzie, to mnie to nie przeszkadza, dopóki mnie nie odrzucasz.
Uśmiechnęła się serdecznie, zbliżając się do swego mistrza o tych parę centymetrów, żeby przytulić głowę do jego klatki piersiowej. Starała się go oswoić ze swoim dotykiem, żeby nie traktował podobnych gestów z jej strony jako czegoś nieodpowiedniego. Gdy podpora w kształcie torsu Alessio zniknęła jej sprzed twarzy, zachwiała się na nogach i uniosła spojrzenie na Gagantę. Odetchnęła głęboko.
- Pa pa, Rzymianie.
Mruknęła pod nosem, ruszając w ślad za swoim mistrzem i miłością swojego drugiego życia.
z/t

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach