Pathred Bleach PBF Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album
 Ogłoszenie 

Zapraszam do wzięcia udziału w pozafabularnej -> sesji osadzonej w settingu wikingów


Poprzedni temat :: Następny temat
Kwatera i biuro kapci
Autor Wiadomość
[*]Beatrice 
Konto Premium


Dywizja: II, Onmitsukidou
Stanowisko: Taichou, Soshireikan
Zanpakutou: Yami no Hikari
Ressurection: 539 lat
Wysłany: 2013-02-24, 12:30     

Beatrice miała myśli zajęte poważnymi sprawami. Sprawami innymi niż porucznik XII dywizji, który ni z tego ni z owego zdecydował się ją odwiedzić. Poprawiła czerwoną opaskę zasłaniającą jej utracone oko i zmarszczyła czoło, spoglądając na nowo przybyłego mężczyznę.
- Wybacz, Zeno-kun.
Kiwnęła głową trzeciemu oficerowi w przeprosinach, że odwraca od niego swoją uwagę na tą chwilę. Opatuliła się szczelniej białym haori oznaczającym jej pozycję i uniosła wyżej głowę, by móc spojrzeć Furinjiemu w oczy - cóż... Miała jakiś metr dwadzieścia wzrostu. No i wyglądała jak siedmio-ośmiolatka.
- Miło, że Kensei-Taichou tak ceni sobie moją prywatność. I ewentualny sen, choć fakt faktem, moja bezsenność nie jest raczej tajemnicą. Jeżeli moja pamięć nie szwankuje, nie mówiłam mu niczego typu "chcę to oko na wczoraj". Bo jak rozumiem, pan w sprawie oka? Jeżeli to nic długotrwałego, możemy załatwić to szybko teraz. Jeżeli zabierze więcej czasu, poczekamy z tym do rana, bowiem mam już plany na dzisiejszą noc.
Nie, nie była opryskliwa. Po prostu średnio jej się spodobał pomysł porucznika XII dywizji który przychodzi do niej w środku nocy bez wyraźnego wezwania ani wymaganego pośpiechu. Tak, jakby zwyczajnie miał taką zachciankę.
_________________

Baza Reiatsu - 45
Aktualne Reiatsu (utrzymywane) - 45
Fuuin: B: -20; SK: -10; BK: -15 (Nieaktywny)
Stan Zdrowia - Rana od cięcia na udzie
Kolor Reiatsu: Czerwony
Skill pasywny: Ołowiany Pancerz (obrażenia redukowane o 1/4, ból redukowany o 50%)
Beatrice Theme Song
Angry Beatrice Theme Song
Beatrice Battle Theme
Hikari Theme Song
Yami Theme Song
Shikai Theme
Bankai Theme!
Peaceful Moments
Funny Moments

Jak wysyłam ten utwór, radzę uciekać:
...Izanami Theme

Achievements Unlocked:
1. Espada-lvl enemy beaten on Shikai.
2. 2 Vizards beaten at once.
3. No Second Strike Kill on Espada.
 
 
     
Furinji
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-25, 15:10     

Liliputowata dziewczynka, która mogła go powalić jednym sprawnym ciosem gdyby nie zareagował na czas, śmiechu warte, ale tak właśnie wyglądały realia. Kapitan II oddziału dla ludzkiego oka zdawała się być dziecięciem w starym, nieco dziwacznym stroju, zbyt dużym haori i mieczu, którego nikt osobie nieodpowiedzialnej nie powinien powierzać, prawda była inna, bo nikt nie mówił, że ma tyle lat na ile wygląda. Niemniej jednak, była osobą szanowaną ze względu na status i piastowaną funkcję, przynajmniej byłaby kimś takim dla kogoś, kto nie należał do okrytego złą sławą XII oddziału. Każdy dwunastkowicz bowiem miał nieco inne podejście do istot żywych traktując je raczej jako zło konieczne, które należy dokładnie przestudiować i w gwoli wyobraźni eksperymentować z nim.
-Z całym szacunkiem Beatrice-taichou, ale sam mam wystarczająco dużo obowiązków na głowie i szkoda mi czasu na przejmowanie się tak trywialnymi rzeczami jak sen, czy prywatność, więc jeśli Pani pozwoli...- przeciągnął nieco i włożył dłonie do kieszeni nachylając się nad dziewczynką.
Zielonymi oczami badał bez emocji, zimno najpierw zdrowe oko, by zapamiętać je jako wzór dla tego, które miał stworzyć, mimo, że posiadał już część wymiarów i szkic projektu.
-Prosze wybaczyć, ale bd musiał zobaczyć też drugie.- to mówiąc wyciągnął lewą dłoń z kieszeni i zbliżył ją do twarzy dziewczynki, nie odciągając jednak opaski bez jej wyraźnego pozwolenia, jakieś resztki kultury w nim tkwiły.
Jeśli Beatrice nie zgłosiła wyraźnego przeciwu, czy to gestem, czy też słowem, odciąga opaskę, by przyjrzeć się dokładniej ranie, stanie powieki, oczodołu i kanalików. Dokładny stan unerwienia i naczyń krwionośnych miał zamiar poznać albo bezpośrednio przed transplantacją, albo już podczas niej, samą proteze przygotowywując na wszelkie możliwe ewentualności.
-To byłoby wszystko. Gdy tylko przygotuje Pani "zamówienie" i będę gotowy do przeszczepu, dam znać.- odrzekł nonszalancko, traktując swoje słowa jako jednoczesne pożegnanie, a przynajmniej substytut, który musiał Beatrice wystarczyć.
Wsadził ponownie ręke do kieszeni i obrócił się na pięcie, by skierować swoje kroki ku wyjściu. Gdyby ktoś go powstrzymywał, nie wzbrania się przed przedłużeniem swojego bezproduktywnego pobytu, w innym przypadku jednak zwyczajnie opuszcza gabinet.

[zt]-o ile nie ma nikt nic przeciw
 
     
Astorre Zeno 
Capo di tutti capi


Dywizja: II
Stanowisko: III Oficer
Zanpakutou: l'oscurita dell'anima
Ressurection: 25/100+
Wysłany: 2013-02-26, 00:47     

Astorre siedział wygodnie na jasnej skórzanej sofie. Zjadł jedno ciasteczko, aby nie zrobić przykrości osobie, która je upiekła - mogła to być nawet czerwonowłosa kobieta w ciele dziecka, która siedziała naprzeciwko.
- Nic się nie stało. To i tak nie jest moja godzina na sen.
Zeno był nocnym markiem. Wolał sypiać z rana, tuż o brzasku gdy Soul Society budziło się dopiero po nocnym odpoczynku. Gdy większość społeczeństwa spała on patrolował miasto wraz ze swoimi ludźmi lub zwyczajnie siedział przez długi czas na szczycie wysokiego budynku i obserwował teren. Jednakże, zdarzały się też dni, kiedy lądował w łóżku, lecz to nie było jego łóżko, a młodej Shinigami, którą poznał w jakimś barze. Uwielbiał to po śmierci, tak jak i za życia. Nadal nie mógł odzwyczaić się swych ziemskich nawyków oraz wyzbyć się męskich potrzeb i nawet z tym nie walczył.
Zarzucił nogę na nogę, wsłuchując się w słowa swojej przełożonej czekając na moment, w którym będzie mógł dołączyć do rozmowy.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


Bazowe Reiatsu: 20 + 15
Aktualne Reiatsu: 10
Stan zdrowia: Bardzo dobry
Barwa Reiatsu
Karta Postaci
Multikonto: Jesse Walker
Strój Shinigami: Zrobiony z tego samego materiału co stroje Shingami czarny garnitur. Eleganckie i dopasowane obuwie, wykonane z lżejszego i nie krępującego ruchów tworzywa. Pod garniturem nosi białą koszulę z czarnym krawatem lub białą koszulę ze stójką.

 
 
     
[*]Beatrice 
Konto Premium


Dywizja: II, Onmitsukidou
Stanowisko: Taichou, Soshireikan
Zanpakutou: Yami no Hikari
Ressurection: 539 lat
Wysłany: 2013-05-28, 23:39     

Kapitan Minase siedziała właśnie przy swoim biurku, porządkując raporty, gdy dotarł do niej czarny motyl. Uniosła palec... Jednak wieści jakie przekazano jej z XII dywizji nie były niczym zaskakującym. Wzrastające źródła reiatsu wyczuła już wcześniej. Znała już wcześniej ten rodzaj energii. Arrancarzy.
Puści, którym wymarzyło się, by naśladować Shinigami. I którym o dziwo wychodziło to zaskakująco nie najgorzej. Siła ich reiatsu była duża. Beatrice bez problemu oceniła potęgę na kapitańską. Wstała od biurka, podnosząc jedno z miodowych ciastek, które ostatnio upiekła i uniosła go do ust.
- A więc zaczęło się.
Dlaczego wzięła to ciastko? Sama nie potrafiła odpowiedzieć sobie na to pytanie. Coś w jej duszy mówiło jej jednak, że prawdopodobnie będzie to ostatni posiłek w jej życiu. Odetchnęła głęboko, zatapiając zęby w kruchym wypieku. Nie ważne było, czy zginie czy przeżyje. Grunt, żeby Społeczeństwo Dusz przetrwało.
Wiedziała, że wrogów jest wiele. Skoro ośmielili się wejść do Soul Society, musieli być także dobrze przygotowani. Zdjęła z siebie odzienie codzienne, stojąc przed chwilę nago w swoim biurze. Otwarła szafę w sypialni, wyjmując z niej szaty kapłanki miko. Takie same w których zakończyła swój pierwszy żywot... Mimowolnie przywołało to uśmiech na jej twarzy... Jeśli zginie tego dnia, to pozostając wierna swojej religii i ideałom. Tym samym, które nie zmieniły się przez ponad pięćset lat jej żywotu.
Nałożyła na swoją skórę śnieżnobiałą chihayę, na nogi natomiast zakładając szkarłatne niczym krew hibakama. Przepasała przez szkarłatną wstęgę sayę ze swoim Zanpakutou.
Yami? Hikari?
Odezwała się w duszy do swoich dwóch przyjaciółek zawartych w tej klindze. W międzyczasie podniosła swoje białe haori, oznaczone symbolem II Dywizji Obronnej Gotei 13. Uśmiechnęła się pod nosem.
Bea-chan. Już nie jesteś tą osobą, którą...
... byłaś. Teraz jesteś kimś więcej. Nie jesteś już bezbronną Yukigami Mizore.
Beatrice obejrzała swoje haori ponownie i zbliżyła je do swoich ramion. Bała się. Tak strasznie się bała...
Więc kim jestem?
W jej głowie odezwał się głos kogoś, kogo nie spodziewała się usłyszeć. Kogoś, kto zwykle milczał.
Jesteś Minase Beatrice. Nikim mniej i nikim więcej.
Izanami. Jak zwykle miała rację. Nałożyła na siebie białe haori, uspokajając swój oddech. Musiała zadać im jeszcze jedno pytanie, nim stanie się ponownie Kapitan II Dywizji. Nim zacznie wydawać rozkazy. Nim jej dłonie splamione zostaną krwią.
Jesteście ze mną?
Położyła dłoń na rękojeści swojego miecza, chcąc odczuć ich bliskość.
Jesteśmy, Bea-chan.
Do samego końca.
Usłyszała dwa głosy. Jej wargi wygięły się w delikatnym uśmiechu.
Izanami?
Błękitna kopia samej Beatrice zabrzęczała łańcuchami, którymi była skuta do czasu, aż Yami i Hikari złączą się w niej. Uniosła leniwie głowę.
Gdybyś zginęła, to byłoby mało interesujące. Jesteś żałosna, gdy próbujesz udawać, że panujesz nade mną... Ale wygląda na to, że jesteśmy ze sobą nierozłącznie związane. Chyba nie mam innego wyjścia... Jak tylko być z Tobą do samego końca.
- Doskonale.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

Baza Reiatsu - 45
Aktualne Reiatsu (utrzymywane) - 45
Fuuin: B: -20; SK: -10; BK: -15 (Nieaktywny)
Stan Zdrowia - Rana od cięcia na udzie
Kolor Reiatsu: Czerwony
Skill pasywny: Ołowiany Pancerz (obrażenia redukowane o 1/4, ból redukowany o 50%)
Beatrice Theme Song
Angry Beatrice Theme Song
Beatrice Battle Theme
Hikari Theme Song
Yami Theme Song
Shikai Theme
Bankai Theme!
Peaceful Moments
Funny Moments

Jak wysyłam ten utwór, radzę uciekać:
...Izanami Theme

Achievements Unlocked:
1. Espada-lvl enemy beaten on Shikai.
2. 2 Vizards beaten at once.
3. No Second Strike Kill on Espada.
Ostatnio zmieniony przez Beatrice 2013-05-28, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template bLock v 0.2 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 28


Załóż : Własne Forum lub Własną Stronę Internetową