Pathred Bleach PBF Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album
 Ogłoszenie 

Zapraszam do wzięcia udziału w pozafabularnej -> sesji osadzonej w settingu wikingów

Poprzedni temat :: Następny temat
Kwatera Hiyori
Autor Wiadomość
Ecchri 
Shadow...

Dywizja: II
Stanowisko: 9 oficer
Zanpakutou: Hekkati Etami Uritaii
Ressurection: 16/6
Aspekt Śmierci: Ecchri Mizore
Wysłany: 2012-08-26, 08:46     

Kiedy udało mi się ją na chwile skonfundować, możnaby powiedzieć, byłem dumny z siebie. Przyglądałem się surowej pani oficer. Już chciałem odpowiedzieć na jej pytanie kiedy zobaczyłem jak patrzy za owymi dezerterami. W drugiej większości mamy pracocholików, więctakich kłopotów nie mamy. Trudniej nas odciągnąć od papierków choćby. Poczekałam teraz, aż skończy się przedstawiać.
- Hiyori. Ładne imię. Adekwatne dla pani oficer, która tu stoi.
Zakomplementowałem. Troche zastanawiało mnie jak zareaguje. Jednak teraz po prostu uścisnąłem jej dłoń. Dotego dodałem z uśmiechem słowa.
- Jestem Ecchri Mizore. Dziewiąty oficer drugiej dywizji. Niedawno mianowany jak widać.
Patrzyłem za odchodzącymi dywizjonistami. Zacząłem powoli iść w ich strone. Na tyle wolno, aby ona mogła do mnie dołączyć. Zapowiadało się, że znalazłem sobie przyjaciółke. Wielce z tego byłem rad.
[zt]
Bazowe reiatsu: 10
Shi-Kai: +15
Utrzymywane Rei: ~10
Kolor rei:[color=red]Krwawy

"[...]Never give up
Never give in
Be our side
So we can win[...]"
Ostatnio zmieniony przez Ecchri 2012-08-26, 11:21, w całości zmieniany 1 raz  

Hiyori 
Bitch, please!

Dywizja: XI, IX oficer
Stanowisko: IX oficer
Zanpakutou: Tenshi & Akuma
Ressurection: 285
Aspekt Śmierci: Shirosaki Hiyori
Wysłany: 2012-08-26, 11:38     

Hiyori przypatrywała mu się, kiedy ten ją komplementował. Nigdy nikt nie potrafił połechtać jej ego. Nawet głupim "ładnie wyglądasz". Chociaż... w sumie... To raz się Inubisowi udało. Na ślubie Tamao i Logena. Taaak... Chyba tak. Chociaż Hiyori do końca nie pamiętała dokładnie tych wydarzeń. Wtedy ledwo wyszła ze szpitala zaraz po powrocie z Hueco Mundo. Do tej pory nie złożyła kapitanowi Yangowi raportu! Niemalże uderzyła się w czoło, kiedy o tym pomyślała. Zastanowiła się przez chwilę. Jak wróci z pola treningowego to się tym zajmie.
- Bardzo mi miło cię poznać. - odpowiedziała z uśmiechem. - W takim razie znam kogoś o tej samej randze co ja. Super!
Śmiejąc się dogoniła go. Każdy powinien mieć czasem chwilę na relaks. Co z tego, że od powrotu z Las Noches, ona prawie w ogóle nic nie robi? Znęca się nad dywizjonistami i tyle. Jej rana już się całkowicie zagoiła, więc była gotowa do kolejnej misji. Jednak jak do tej pory nikt jej niczego nie przydzielił. Nie mogła nic na to poradzić. Yang miał inne rzeczy na głowie a Yin niemal cały czas siedziała w biurze i podpisywała dokumenty zakopana w papierkach.
- A ty nie musisz czasem pilnować swoich dywizjonistów? - zapytała gdy tylko zrównała z nim krok. - Czy drugi oddział na prawdę jest aż tak zorganizowany, że nie potrzebuje nadzoru przy treningach?
Hiyori bardzo dużo czasu spędziła w Soul Society. Nawet jeśli miała tak doskonałą pamięć i czułe uszy, niewiele wiedziała o pozostałych dywizjach. To wszystko dlatego, że członkowie owych oddziałów nie chwalili się co takiego się dzieje. Czasem mogła wychwycić pojedyncze strzępki rozmów. Jednak nie wysterczało to do końca. Tylko ogólnikowo wiedziała czym się zajmują. Pewnie więcej nie było jej dane.
Cóż, być może w końcu czegoś się dowie od Ecchri'ego.
[z/t]
Kolor reiatsu - czarny

I'll let you believe...

Znaki szczególne - podłużna blizna na prawym boku, na szyi oraz prawej linii szczęki.
Strój Shinigami - przylegająca do ciała bluzka bez pleców i rękawów, zawiązana na karku, luźne spodnie od kimona pogniecione i nie prasowane od setek lat przewiązane na kostkach aby nie utrudniały poruszania się, a wszystko przewiązane na biodrach białym, cienkim pasem.
Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać.

Hiyori 
Bitch, please!

Dywizja: XI, IX oficer
Stanowisko: IX oficer
Zanpakutou: Tenshi & Akuma
Ressurection: 285
Aspekt Śmierci: Shirosaki Hiyori
Wysłany: 2013-05-30, 15:45     

Wpadła do swojej kwatery niczym burza. Cały czas na Shunpou, podkręconym jeszcze działaniem zawartości strzykawek. Wszystko było nie naruszone, czyli wróg jeszcze nie wpadł na pomysł przeszukiwania kwater. Nie przestając używać Migoczących Kroków, pozbawiła siebie starych, śmierdzących ubrań, obmyła siebie szybko nie kłopocząc się za bardzo używaniem jakichkolwiek specyfików nadających pięknego zapachu. Lepiej pachnieć powietrzem, wtedy będzie mogła wtopić się w otoczenie i nie zwabiać przeciwnika jakimś idiotycznym kwiatowym zapachem. Nie zajęło jej to wszystko nawet trzydziestu sekund.
W końcu wypadła z łazienki, całkiem naga zaczęła przetrząsać wszystkie swoje szuflady. Wcisnęła na siebie zapasowy mundur, identyczny jak ten który miała na sobie chwilę temu. Naciągnęła golf na twarz i spięła włosy wysoko w ciasny kok, aby nie przeszkadzały jej w walce. Była lekka niczym piórko i szybsza niż jakiekolwiek cholerstwa mogące stąpać po wszystkich czterech światach. Nie kłopotała swoich oczu mruganiem, gdy faszerowała swoje kieszenie i wszelkie ukryte schowki w ubraniu wszelką bronią jaką miała u siebie w kwaterze. Począwszy od pięciu sztyletach oraz katanie służącej do ćwiczeń, skończywszy na zanpakutou, którego obie części znalazły się na swoim miejscu, na plecach bogini. Katanę przymocowała przy boku, sztylety w cholewach butów, za paskiem oraz na plecach tuż przy Tenshi i Akumie. Igły poukrywała w pasach na jej nadgarstkach oraz ukrytych kieszeniach wszytych wewnątrz bezrękawnika. W jednej z szuflad znalazła zawiniątko. gdy je otwarła jej oczom ukazały się trzy strzykawki, które wręczył jej Teshigawara po treningu w sanktuarium duszy. Wepchnęła je do kieszeni, a obok nich umiejscowiła jeszcze kilka strzykawek zwiniętych Kapitanowi. Gdyby ktokolwiek obserwował to wszystko z boku, mógłby dostrzec jedynie znikające przedmioty oraz otwarte szuflady, które pół sekundy temu jeszcze były zamknięte. Zero hałasu, tylko działanie, które zdawało się być chaotyczne, na swój sposób kolejność ich miała swój uporządkowany i obmyślony ciąg.
Naciągnęła na nos czarną maskę, będącą częścią jej munduru, która zasłaniała połowę twarzy - szczękę, policzki, usta i nos.
Gdy wybiegała z kwatery, od jej wejścia do środka minęły dokładnie cztery minuty i dwadzieścia sekund. Wyglądała jak profesjonalny zabójca. Nikt jednak nie mógł jej dostrzec, gdyż poruszała się zbyt szybko i zbyt cicho, aby chociaż pozostawić po sobie drgnięcie powietrza.
Będzie przy Kapitanie przed czasem.
[z/t]
Kolor reiatsu - czarny

I'll let you believe...

Znaki szczególne - podłużna blizna na prawym boku, na szyi oraz prawej linii szczęki.
Strój Shinigami - przylegająca do ciała bluzka bez pleców i rękawów, zawiązana na karku, luźne spodnie od kimona pogniecione i nie prasowane od setek lat przewiązane na kostkach aby nie utrudniały poruszania się, a wszystko przewiązane na biodrach białym, cienkim pasem.
Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać.

Ostatnio zmieniony przez Hiyori 2013-05-30, 17:12, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach