Pathred Bleach PBF Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album
 Ogłoszenie 

Zapraszam do wzięcia udziału w pozafabularnej -> sesji osadzonej w settingu wikingów

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tenvis
2013-07-13, 20:43
Sala konferencyjna w Archiwum XII Dywizji
Autor Wiadomość
mgr. inż. Yakobe 

Stanowisko: Wreszcie ustalona :D
Ressurection: 54
Wysłany: 2013-07-13, 12:54   Sala konferencyjna w Archiwum XII Dywizji  

Chociaż w społeczeństwie dusz nie istniała instytucja wolnych mediów, a nawet mediów jako takich jeśli już o tym mowa, nie istniało w nim coś takiego jak konferencja prasowa. Jednak pewne wpływy mimo wszysto przedostawały się ze Świata Żywych, dlatego to pomieszczenie, przez swoje podobieństwo do tamtejszych obiektów było zwane Salą Konferencyjną.
Znajdowałą się w siedzibie XII dywizji, ulokowana w podziemiach, jak z resztą większa część samej dywizji. Z racji tego była pozbawiona okien. Pomieszczenie to zajmowało dobrych kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Było ono wypełnione kilkunastoma rzędami składanych krzesełek, ustawionych przodem do ekranu, zajmującego połowę szerokości ściany. Przed tym telebimem, na podeście, umieszczono konsoletę, wypełnioną mnóśtwem przycisków*. Za sterami tego centrum dowodzenia siedział shinigami w średnim wieku. O dziwo nie ubrany dodatkowo w fartuch laboratoryjny, jak to miała w zwyczaju czynić reszta jego współdywizjonistów. Aktualnie wydawał się pochłonięty plikiem dokumentów, które trzymał na kolanach, jednakże baczny obserwator mógł zauważyć, iż wzrok osobnika co i rusz kieruje się w kierunku wejścia do sali.
Które to właśnie się rozwarły. Salę powoli zaczęli zapełniać shinigami, zajmując wolne miejsca. Ich oczom ukazał się obraz wyświetlany na ekranie. A konkretniej dwa portrety. Każdy opisany:

Slivio- Primera Espada

Alessio- Segunda Espada

W końcu osobnik wstał, uznając, iż w sali zebrali się już wszyscy, którzy mieli się tu pojawić.
-Witam wszystkich i dziękuję za przybycie- powiedział, wstając z nad konsolety i ustawiając się przy ekranie.- Nazywam się Mario Galbani i należę do działu Analiz Strategicznych Dwunastej Dywizji. Wasze wezwanie tutaj ma związek z atakiem na Soul Society, który miał miejsce kilka lat temu. Wróg zastał nas kompletnie nieprzygotowanymi na jego przyjście- mężczyzna westchnął- Jak widzicie uszczelnienie całego systemu zajęło nam kilka lat, dlatego, spotykamy się dopiero dziś, gdy pozostała jeszcze jedna nierozwiązana kwestia. Są to osoby przywódców tego ataku- Mario wskazał na twarze widniejące na ekranie- Pierwszy i Trzeci Espada z Las Noches. Wiedza o nich może być kluczowa w przypadku kolejnej konfrontacji. Właśnie dlatego wezwałem was tutaj.
Mężczyzna ponownie zlustrował wzrokiem zebranych, obserwując ich reakcji na te rewelacje. Co ciekawe, najważniejsze miało jednak dopiero nadejść

*co prawda zwykle pracownicy XII dywizji do pracy wykorzystywali zwyczajowy duet klawiatury i myszy komputerowej. Kontrolery wypełnione toną przycisków i przekładni o enigmatycznych podpisach, trzymali by popisać się przed laikami. Zgodnie ze starą zasadą, iż poziom intelektualny osobnika jest wprost proporcjonalny do jego egocentryzmu i odwrotnie proporcjonalny do poczucia humoru.
Wygląd zewnętrzny: (podstawowy) Ubrany gładki sweter oraz spodnie wyprasowane w kant. Skórzane buty. Wszystko oczywiście białe. Całość przywodzi na myśl małostkowego elegancika z podrzędnej kancelarii prawniczej. Temu stwierdzeniu przeczy jednak niefrasobliwa postawa, dłonie w kieszeniach oraz lekki uśmieszek zdający się drwić z całego świata. Rysy twarzy przywodzą na myśl rodowitego Japończyka, aczkolwiek to tylko pozory. (aktualny) O to jest pytanie!
Używane zdolności: Niewidzialne reiatsu

Gwoli ścisłości- Imię i Nazwisko: (dla Japończyków) Yakobe Leytan; (dla Polaków) Jakub Rejtan; (dla arrancarnów) Yasu Kobayashi

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,:::,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,:,::,,,,~..,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.:,,~:,~=~,:,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:,,~:,=?=??=:,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:.:,,.+I???+=,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,,,=77+:=:=:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,:,~~==~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~:::,:::I+~:~~,,:.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~~~~~~~~::::::,+:~~::,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~~~~~~~==~~~~~:~=7~~:::~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~~~~=~=~~~~~~+77~~:,~,,,,,,,,,,,,,,,,,=~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~~~~~=~~~:~~~77:~:,~:,:,::,,,,,,,,,,,,::~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~~~~:=~~~~~=7+~~:,~,,,::::::::,,,,,,,,?::~~,,,,,,,.,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~:=:~~~:I7I~~:~,,::::::::::~~~~::,,,,+~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::::7:~?7~~:::::,:,::,:::::~~~~~~~,,,~?~~,,,,7?+,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~:,::=77~:+:~~~:,~:::,,,:::::~~~~~~~::+~=~:,,,,=::~~,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~+=:,:+I+::::~~~:,I+,::==~:::~~:::::~~~+:==~::,=,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~::,,,,77:~:,::~+~,:,+=+::~::::::::,~=:~=+~==:=+~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~:,++~:,,,.,=7I:~,,,,:=,,:~~~==:::::::,,:~+,,:~?~:=+~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,:::,,,,,,,~~:::,:,,::,:,,,,,:+:~:,,,,,:,,:~~,,::::.,~=,:~=+:,:~+=~:,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,:,:7?:,,,,,,,,,,:~~::,::~,,:~,,,,,,:,=,::::,,~~:::::,:,~=====~:,:::~,,:~==~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,:7I==+==~?~:?=:=,::~,:,:::,~~,,::~~,,:,,,,,,~,,,~:,,.:=~~~~~:~:::=~,~=,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,:==~,,==~~?~,=:,,:~,::~,~,,+~::~~~::::,,,,,,,:,,,,,,.,,,,~~:,,:::,,,~.,:::,::::,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,+?~~~==:~:=:,=:,:,::,,:,,,+=~~~::::~~::,,,,,.,,,,,,.,:,,,,,,,,,,,,,,,~~~:::,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,+?=~~+~~:,:,.~:,:=~,,:,:~=+==+=~::::::==++==:,.,.,,,,:~,,,,,,,,,,,,,,,,,.,:,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,I=:,,,,:,~,,,,,,:=~~,,:~=++~++=:::,,::,,::~=~~:,..,,.~~,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?7+,:~=++==+=~:,,,,,,,,=~,,=+~,,.,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?7?~,=====~+=~:,,,,,,,,,+,,,~~=,,,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,?=,,,:=+=~~~=~:,,,,,,,,,:?:,,::~::~,,:.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,====~=+~::,,,,,,,,,+?+~::::::::,?,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~=====+=:,::,,,,,,,=?:7=::+~==::I:+:,~?+=~~~~=+:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:===~~+=~:,:,,,,,,,:?=~?77,~==+7I~~~:~~==~~~=~=~7?+,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~===~=+=:,:,,,,:?=~=?~::?I7II7I?=~:::::~~:===???=?II=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~=~==~:,,,,:+?+=~=+~:::+++++=:::::~~:::::~~?II??7??~:,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~~~=~,,,,,:+==~:~=~,,,,,:~:,,,,,:::~~=?+=~::+III77?II+,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,::::~~~~~:,,,,:~=~::::~,,,:,,,::~:,,,,,,:::~===:::::+I?77?I?:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::~~~:~~,,,~===~:~~:::,,,,,,,:~~~:::,,,,,,,,::::::,~=I7I??+=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,:::::~::::=:,.,?+?I~~~~::,::,,,,,,::~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,=====~=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,:::,,::::~=:,,:I+7++=~~:,,,,,,,,,,,:::::,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~::~~=~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,:,,,,,:::::~:,.~III?+==~,,,,,,,,,,,,,:::,,,,,,,,,,,,,,,,,,?=::~=~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,::,,:::::~~~,,,+?II7+=~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:+??~::==:~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,::,:::,,::~~,,.~+I+~I=:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,=?+==::~?:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::,:~+7?+==,=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,++=~:,++=:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~+I?=~,~:~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::=:::~==::,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~:,,:~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,,:==+=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,..,,.,,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::::~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.~~:,:,...,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::::,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,.....,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::~:,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~...,..,,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,~:,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,...,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,....,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..,:::,:::,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+?+==~~:,,,,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,,,,+~::,:,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+=+++=++~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::==:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,I?~~:~+=+==~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:~,:+=:~:,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:+=~:?+=====::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,.,:~~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:,,?+===~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,.=:~::~~:,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+?+==:~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,::::~~~~::,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~====~==?==:,.,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,::===+====+=~=?=~,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+=,~+:+?=??+??=????7?=+~,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+:=+==+==??+I?+I?+?+II?~+:,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~~,:~,~~=+==+++?++===++:.,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::~===+??~~:,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~=~,,,,,,,
GlassGiant.com

Ostatnio zmieniony przez mgr. inż. Yakobe 2013-07-13, 13:28, w całości zmieniany 2 razy  

#Yumi Yamura 
Administrator

Dywizja: XIII
Zanpakutou: Hazama
Ressurection: 20/700+
Wysłany: 2013-07-18, 22:33     

Weszła do sali i rozejrzała się. Spodziewała się ujrzeć przejawy efekciarstwa dywizji dwunastej, mającego na celu zawstydzić maluczkich bożków których tu zaproszono. Yamura nie znała się ni w ząb na nowoczesnej technologii ale nie dlatego, że była w pewien sposób ograniczona, lecz po prostu nie chciała zaprzątać sobie tym głowy.
Przyszła pierwsza, czego zupełnie się nie spodziewała. Planowała przemknąć gdzieś w tle, nie skupiając na sobie spojrzeń różnej rangi shinigamich. To przecież pewna nowość, na zebrania zapraszać świeżo wypuszczonego więźnia, wcześniej bez dowodów skazanego na śmierć. Westchnęła ciężko i oparła plecami o ścianę w kącie sali, ręce splatając na wysokości klatki piersiowej. Przyglądała się na zmianę to portretom, to przybywającym osobistością, ale nie planowała zająć miejsca przy stole konferencyjnym. Soul Society zbyt dobitnie pokazało jej przez pięć lat, że przestała należeć do ich społeczności, nawet jeśli zdegradowano ją i teoretycznie przywrócono do czynnej służby. Wciąż nie miała swego zanpakutou, a to wystarczająca porażka dla niej, jako byłej fukutaichou i żołnierza.

//Proszę państwa, zbierać się w temacie ale już. Nawet jak machniecie 5 linijek to będzie spoko bo to w końcu POZA FABULARNY EVENT. Nie ma że 'brak mi pomysłu dlaczego miałbym/łabym się tu pojawić' - wezwano was, koniec. Wchodzić, zajmować miejsca.//

BAZA REIATSU 27 (+15) (+25)
STAN ZDROWIA Poparzenia na plecach zaleczone. Wraca do zdrowia
UTRZYMYWANE REIATSU 27

Kaminote Azura 
Inkwizytor bez celu...

Dywizja: Taichou Kidou Shuu
Stanowisko: Taichou
Zanpakutou: Kugyoo
Wysłany: 2013-07-19, 15:26     

Nie spodziewałem się otrzymać wiadomości, nie teraz i nie o tej porze. Tym bardziej, że musiała być wysłana od C64, znikąd indziej, albowiem to oni bezpośrednio sprawowali nade mną pieczę. Jako kapitan Korpusu mogłem robić co chcę, gdzie chcę i jak chcę. Wolny od wszelakich wpływów Generała - choć tutaj nieco moje słowa mijały się z prawdą, odkąd ów stołek piastuje nikt inny jak Tenvis.
Ubrałem się w swe codzienne odzienie. Czarne, dobrze skrojone - wygodne zarówno do chodzenia, jak i do działań wojennych, spodnie. Czarną kamizelkę na którą zarzuciłem swoją półzbroję i płaszcz - idealnie kontrastujący z bielą mych włosów.
Swój piaskowy wzrok pustych ukryłem za czarnymi, okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi, po czym ruszyłem do Archiwum.
Po kilku chwilach byłem już na miejscu, zaś wchodząc do środka wyciągnąłem zza pazuchy papierośnicę, a z niej złocistego papierosa. Wokół uniósł się cudowny aromat cynamonu wydzielający się z tlącego się dopiero papierosa. Po pierwszym wdechu wypuściłem chmurę dymu i przywitałem wszystkich radosnym uśmiechem i uniesieniem ręki w geście przywitania.
Zająłem jedno z odosobnionych jeszcze miejsc odsuwając nieco krzesło i siadając na nim z nogą na kolanie opierając się łokciem o oparcie, zaś drugą wolną ręką uchwyciłem papierosa w dłoń i czekałem na resztę.
Utrzymywane reiatsu: 50 (stabilne)
Znaki szczególne: Brak haori i rzemienie różnych kolorów wplecione we włosy

"The cycle of life and death continues. We will live, they will die." - Karta Postaci

"I wish I will live" - Main Theme
"Resonance of the Heart" - Second Theme
"Inside my sould" - Sad Reflections Theme
"We are stars now" - Mindless Instability Theme
"Shut up and use your fist" - Battle Starter
"Ash to ashes, dust to dust" - Vanishing Time Theme
Ostatnio zmieniony przez Kaminote Azura 2013-07-22, 04:53, w całości zmieniany 1 raz  

Coburg Sax 
Philippe Renaud

Dywizja: ?
Zanpakutou: Trompeur
Wysłany: 2013-07-19, 15:28     

Wchodząc na teren XII dywizji cały czas zastanawiałem się, gdzie znowu wałęsa się Itaru. Ale cóż, dzisiaj mogłem się tym nie przejmować - motylek przyniósł nowe rozkazy. Nienawidziłem tych małych cholerstw, zawsze pojawiały się w najmniej odpowiedniej chwili i trzeba było zapierdalać ile sił w nogach, coby zadowolić przełożonych. Takie życie w armii.
Zauważyłem, że w sali znajduje się już jedna osoba. Była to banitka, którą lata temu złapałem i dostarczyłem szefom - Yumi Yamura. Najwidoczniej wróciła do łask, gdyż przebywała w sali razem z innymi. Spojrzałem w jej kierunku i pomachałem, uśmiechając się szeroko pod maską.
Usiadłem wygodnie i czekałem na dalszy rozwój wydarzeń. Wyciągnąłem z kieszeni płaszcza zawinięte w białą szmatkę kawałek bagietki i pieczonego mięsa. Rozłożyłem zawiniątko na stole i posiliłem się, nie zwracając uwagi na innych. Popijałem winem ryżowym z piersiówki, z którą od jakiegoś czasu nigdy się nie rozstawałem. Miałem w dupie to, czy inni uznają to za afront czy nie - na dobrą sprawę podlegałem teraz jedynie Centrali, dlatego pozwalałem sobie na popuszczanie pasa często i gęsto.

Saito 

Dywizja: X
Stanowisko: 3 Oficer
Zanpakutou: Houkiboshi
Wysłany: 2013-07-19, 16:48     

Saito, nucąc pod nosem jakąś melodię, wszedł swobodnym krokiem do sali konferencyjnej. Coś takiego! Takie zebrania nie zdarzały się chyba zbyt często, 3 Oficer nie przypominał sobie, by kiedykolwiek wcześniej brał udział w czymś takim. Może być ciekawie... spotkanie miało podobno dotyczyć owej strasznej napaści jaka wydarzyła się 5 lat temu. Shinigami nie do końca rozumiał, po co, po takim czasie, wracać do tej sprawy. Co się stało, to się nie odstanie, miast wspominać to co było i płakać nad rozlanym mlekiem, należało wyciągnąć odpowiednie wnioski i nie dopuścić by taka sytuacja wydarzyła się w przyszłości. No ale, jak widać komuś chciało się tracić czas na sprawy sprzed kilku lat. Saito zajął jedno z wolnych miejsc i rozejrzał się. Niektórzy Bogowie Śmierci zajęli już swoje miejsca, inni dopiero wchodzili. 3 Oficer rozpoznawał niektóre twarze z widzenia. Kapitanowie, Oficerowie, byli wygnańcy... wszyscy zbierali się w tej sali by wysłuchać jakiejś prelekcji. Saito, pomimo swego pejoratywnego nastawienia, ciekaw był tego wszystkiego, co za kilka chwil miało się tutaj wydarzyć. Za chwilkę okaże się, czy przybycie tutaj było stratą czasu, czy też nie...

mgr. inż. Yakobe 

Stanowisko: Wreszcie ustalona :D
Ressurection: 54
Wysłany: 2013-07-22, 22:40     

//Przepraszam za zwłokę.

Mężczyzna znów przebiegł wzrokiem po twarzach obecnych. Co prawda nie spodziewał się spotkać z jakimś entuzjazmem, mając świadomość, tego że to co powiedział póki co, to tylko pół prawda. Liczył jednak na coś więcej z ich strony. Może chociaż choć cień zainteresowania. Westchnął cicho zdając sobie sprawę, że jego teatralne gesty nie robią na nikim wrażenia. Z rezygnacją więc zaczął przerzucać kolejne slajdy.
-Korzystając z relacji świadków oraz obrazu z kilkunastu kamer, odtworzyliśmy wygląd tych osobników ressurection. Na tej podstawie stwierdziliśmy, że jednostki o zbliżonym wyglądzie zostały już wcześniej zarejestrowane w raportach dotyczących akcji terenowych, w Świecie Żywych.
Teraz jednak na niektórych twarzach pojawiło się coś na kształt niepewności, aczkolwiek nic co, mogli by jeszcze określić...
-A to z kolei- kontynuował naukowiec, ukazując kolejny kształt- Jest ten raport.
Oczom zebranych ukazała się pożółkła kartka papieru. Choć jej wygląd świadczył o tym, iż pamięta czasy dawno minione, ukazywała wyjątkowo dokładny obraz. W raz z niemal fotograficzną perspektywą i bogatą paletą barw. Niewiele było dziedzin życia, w których społeczeństwo dusz tak widocznie górowało nad Światem Żywych, ale sztuka tworzenia realistycznych obrazów była niewątpliwie jedną z nich.
-Rzym, rok 1503, sierpień. Wedle raportu, w ciągu wyjątkowo krótkiego czasu, dwa hollowy, zdążyły spowodować wiele poważnych szkód, w tym antycznym mieście, wielokrotnie wymykając się prowadzonym na nim obławą. Dalej raporty twierdzą, że w końcu udało się złapać je w kleszcze.- spojrzał jeszcze raz na zebranych. Wszystko było już dla nich jasne.- WASZE raporty. Nasz dział analiz, ustalił z 80% pewnością, iż władzę w Espadzie dzierżą, ci z którymi spotkaliście się przed pięcioma wiekami. Dane są jednak niepełne. Jednak jeśli chcemy chociaż pomyśleć o kontrataku, musimy znać swojego przeciwnika. Dlatego konieczne jest by te wydarzenia ponownie ujrzały światło dzienne.
Wydawać by się mogło absurdem, iż można żądać od kogoś, by pamiętał rzeczy, które wydarzyły się pół tysiąca lat wcześniej. Jednak takie głosy nie wyszły z ust zgromadzonych. Wprost przeciwnie. Zdało się nawet, iż ta data odcisnęła swoje piętno w ich pamięci. Jak gdyby, wydarzyło się wtedy coś, co nie pozwoliło im zapomnieć.
I tak oto, wszyscy z osobna, a jednak wspólnie, zebrani shinigami, ruszyli ku przeszłości...

[zt do temat z ośrodkiem treningowym; tak oto zaczyna się wasz Powrót do Przeszłości!]
Wygląd zewnętrzny: (podstawowy) Ubrany gładki sweter oraz spodnie wyprasowane w kant. Skórzane buty. Wszystko oczywiście białe. Całość przywodzi na myśl małostkowego elegancika z podrzędnej kancelarii prawniczej. Temu stwierdzeniu przeczy jednak niefrasobliwa postawa, dłonie w kieszeniach oraz lekki uśmieszek zdający się drwić z całego świata. Rysy twarzy przywodzą na myśl rodowitego Japończyka, aczkolwiek to tylko pozory. (aktualny) O to jest pytanie!
Używane zdolności: Niewidzialne reiatsu

Gwoli ścisłości- Imię i Nazwisko: (dla Japończyków) Yakobe Leytan; (dla Polaków) Jakub Rejtan; (dla arrancarnów) Yasu Kobayashi

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,:::,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,:,::,,,,~..,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.:,,~:,~=~,:,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:,,~:,=?=??=:,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:.:,,.+I???+=,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,,,=77+:=:=:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,:,~~==~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~:::,:::I+~:~~,,:.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~~~~~~~~::::::,+:~~::,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~~~~~~~==~~~~~:~=7~~:::~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~~~~=~=~~~~~~+77~~:,~,,,,,,,,,,,,,,,,,=~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~~~~~=~~~:~~~77:~:,~:,:,::,,,,,,,,,,,,::~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~~~~:=~~~~~=7+~~:,~,,,::::::::,,,,,,,,?::~~,,,,,,,.,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~:=:~~~:I7I~~:~,,::::::::::~~~~::,,,,+~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::::7:~?7~~:::::,:,::,:::::~~~~~~~,,,~?~~,,,,7?+,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~:,::=77~:+:~~~:,~:::,,,:::::~~~~~~~::+~=~:,,,,=::~~,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~+=:,:+I+::::~~~:,I+,::==~:::~~:::::~~~+:==~::,=,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~::,,,,77:~:,::~+~,:,+=+::~::::::::,~=:~=+~==:=+~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~:,++~:,,,.,=7I:~,,,,:=,,:~~~==:::::::,,:~+,,:~?~:=+~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,:::,,,,,,,~~:::,:,,::,:,,,,,:+:~:,,,,,:,,:~~,,::::.,~=,:~=+:,:~+=~:,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,:,:7?:,,,,,,,,,,:~~::,::~,,:~,,,,,,:,=,::::,,~~:::::,:,~=====~:,:::~,,:~==~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,:7I==+==~?~:?=:=,::~,:,:::,~~,,::~~,,:,,,,,,~,,,~:,,.:=~~~~~:~:::=~,~=,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,:==~,,==~~?~,=:,,:~,::~,~,,+~::~~~::::,,,,,,,:,,,,,,.,,,,~~:,,:::,,,~.,:::,::::,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,+?~~~==:~:=:,=:,:,::,,:,,,+=~~~::::~~::,,,,,.,,,,,,.,:,,,,,,,,,,,,,,,~~~:::,::,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,+?=~~+~~:,:,.~:,:=~,,:,:~=+==+=~::::::==++==:,.,.,,,,:~,,,,,,,,,,,,,,,,,.,:,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,I=:,,,,:,~,,,,,,:=~~,,:~=++~++=:::,,::,,::~=~~:,..,,.~~,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?7+,:~=++==+=~:,,,,,,,,=~,,=+~,,.,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?7?~,=====~+=~:,,,,,,,,,+,,,~~=,,,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,?=,,,:=+=~~~=~:,,,,,,,,,:?:,,::~::~,,:.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,====~=+~::,,,,,,,,,+?+~::::::::,?,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~=====+=:,::,,,,,,,=?:7=::+~==::I:+:,~?+=~~~~=+:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:===~~+=~:,:,,,,,,,:?=~?77,~==+7I~~~:~~==~~~=~=~7?+,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~===~=+=:,:,,,,:?=~=?~::?I7II7I?=~:::::~~:===???=?II=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~=~==~:,,,,:+?+=~=+~:::+++++=:::::~~:::::~~?II??7??~:,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~~~=~,,,,,:+==~:~=~,,,,,:~:,,,,,:::~~=?+=~::+III77?II+,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,::::~~~~~:,,,,:~=~::::~,,,:,,,::~:,,,,,,:::~===:::::+I?77?I?:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::~~~:~~,,,~===~:~~:::,,,,,,,:~~~:::,,,,,,,,::::::,~=I7I??+=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,:::::~::::=:,.,?+?I~~~~::,::,,,,,,::~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,=====~=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,:::,,::::~=:,,:I+7++=~~:,,,,,,,,,,,:::::,,,,,,,,,,,,,,,,:~~~::~~=~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,:,,,,,:::::~:,.~III?+==~,,,,,,,,,,,,,:::,,,,,,,,,,,,,,,,,,?=::~=~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,::,,:::::~~~,,,+?II7+=~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:+??~::==:~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,::,:::,,::~~,,.~+I+~I=:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,=?+==::~?:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::,:~+7?+==,=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,++=~:,++=:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~+I?=~,~:~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::=:::~==::,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::~~:,,:~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,,:==+=,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,..,,.,,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::::~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.~~:,:,...,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::::,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,.....,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::~:,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~...,..,,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,~:,,,,:,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,...,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,....,..,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..,:::,:::,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+?+==~~:,,,,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,,,,+~::,:,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+=+++=++~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::==:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,I?~~:~+=+==~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:~,:+=:~:,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:+=~:?+=====::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,.,:~~~:,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~:,,?+===~~~,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:,,,.=:~::~~:,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+?+==:~:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~,::::~~~~::,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~::,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~====~==?==:,.,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,::===+====+=~=?=~,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+=,~+:+?=??+??=????7?=+~,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,+:=+==+==??+I?+I?+?+II?~+:,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,~~,:~,~~=+==+++?++===++:.,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:::~===+??~~:,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:~=~,,,,,,,
GlassGiant.com

Ostatnio zmieniony przez mgr. inż. Yakobe 2013-07-22, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu